Site Yükleniyor...
  • 0354 315 10 16
  • info@kayausta.com
  • Psikoteknik Belge, SRC-2, SRC-4 - K2 Belgesi- B
    ve Hayvan Kantarı üretimi belgeleri mevcuttur.

  • 20 Yıllık tecrübeyle üretiyoruz.

Vİzyonumuz

Sektörüne liderlik eden, çalışma arkadaşlarına değer ve ilham veren, sürdürülebilir kalite ve konfor ile markasını dünyaya taşıyarak yüksek katma değer ve istihdam yaratan örnek bir şirket olmak.

 

Mİsyonumuz

Tüketicilerin yaşamına doğallık,estetik.konfor katan, ödün vermediği kalitesiyle dünya standartlarında ürünler üretmektir.

 

Ünsal Duru Hakkında

Ünsal Duru 1980 yılında Akdağmadeni’nde dünyaya geldi.  Dönem şartlarında iyi bir okul başarısına rağmen babasının işyerinde çalışmaya başladı. Sıcak demir işlerinde çalışarak kendini yetiştirdi ve meslekte iyi seviyelere geldi. 18 yaşında traktör kepçesi imal etti ve çıraklık okuluna yazıldı. Kalfalık, ustalık ve usta öğreticilik belgelerini aldı. Askere gittiğinde kendi projesini geliştirdi. Proje Erzak Taşıma Aracı muhafaza süresini uzatmayı hedefliyordu ve başarılı oldu. Bununla birlikte dönemin askeri yetkilisi tarafındanödül ve onur belgeleri aldı. Yem karma-kırma-ezme, tarım makinaları patlatma, kazayağı-ızgara, tarım arabalarından römork, kepçe önüne özel forklift imalatı gerçekleştirdi. Kayaduru Tarım Aletleri büyümeye ve gelişmeye devam eden bir işletme olma özelliğini her zaman korumaktadır. Tarım Kredi Kooperatifleri, Pancar Kooperatifleri, Türkiye geneli Süt Birlikleri, Ziraat Odaları ve bilumum özel bayilikleri bulunmaktadır. Psikoteknik Belge, SRC-2, SRC-4 - K2 Belgesi- B ve Hayvan Kantarı üretimi belgeleri bulunmaktadır.